top of page

Minust

Olen sündinud ja kasvanud Maardus.Olen elu jooksul pidanud suhtlema paljude omapäraste iseloomudega inimestega ja kui teiste jaoks on nad keerulised, siis minu jaoks eelkõige huvitavad isiksused. 

Väärtustan väga peresuhteid ja suhtun nende korrashoidmisesse väga teadlikult. Igasugused suhted ja eelkõige abielu nõuab hoolt, armastust, arvestamist, ausust ning mõistmist. Tõenäoliselt ka just seesama teadlikkus, et head suhted ei tule niisama ning mille olen samuti kaasa võtnud oma isiklikust elust, on olnud teine väga suur põhjus, miks ma otsustasin end harida psühhoteraapia ja psühholoogia vallas ning valinud selle oma erialaks ja karjääriks. Igapäevaselt aitavad need õpitud oskused ja teadmised ka mind ennast selles, et oskaksin olla parem sõber, abikaasa ning ema.

Tööst vabal ajal tegelen spordiga. Lemmikspordiala on tennis. Suureks kireks on ka kokandus ja võin naljatledes enda kohta öelda, et elan selleks, et süüa. Ja nagu suurele enamusele meist, meeldib ka mulle reisida, lugeda ja kuulata muusikat.

Olen abielus ja peres on kasvamas kolm tütart. Esimese tütre sünd aastal 2001 oli selleks esmaseks motivaatoriks oma tänase karjääri valikul ja mis toona viis mind Helle Niidu laste psühholoogia kursustele, eelkõige sooviks olla lapsele kasvamisel võimalikult suureks abiks ja mõista neid paremini. Sealt edasi on minu huvi valdkonna vastu ainult suurenenud ja ka vabal ajal loen palju erialast kirjandust.

Olen lõpetanud erakooli “Teadlik Mina” ja oman rahvusvahelist sertifikaati hüpno-ja psühhoteraapia erialal. Olnud 4 aastat toeks sama kooli õpilastele, viies läbi ka Zoomi vahendusel praktikaid. Olen läbinud koolitused "Vaimse tervise esmaabi", “Tahtlik enesevigastamine-kes ja miks? Sekkumisvõimalused”, “Mindfulnessi praktikad lastele” ja osalenud ning praktiseerinud paljudel teistel koolitustel.

Kuulun rehabilitatsiooni meeskonda, nõustan noori ja viin läbi Noortegruppe.

Inimestele tahan panna südamele, et teraapiasse ja nõustamisele ei pea alati pöörduma suure probleemiga või alles siis, kui mure on paisunud juba väga suureks. Piisavaks põhjuseks võib olla ka lihtsalt soov ennast või ümbritsevat paremini mõista. Samuti on teraapia abiks näiteks siis, kui Sul on justkui kõik hästi, kuid midagi nagu on puudu ja Sa ei tea mis see on ning vajaksid abi selle väljaselgitamisel. Või ka näiteks siis, kui vajad tuge või juhendamist mõnes teemas, millest oma lähedastega kas veel ei saa või siis ei oska või taha rääkida ja vajad usaldusväärset ning diskreetset vestluspartnerit. 

 

Meil kõigil on oma lugu ja hetkel siin ei ole põhiline mitte mina vaid Sina!

bottom of page